Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
20 postów 156 komentarzy

w poszukiwaniu ciągu dalszego

bjes - Kiedy dobro zwycięży - to też będzie koniec świata.

"Rdza niszczy żela­zo, a kłam­stwo duszę."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ogromne wojska, bitne generały, Policje - tajne, widne i dwu-płciowe - Przeciwko komuż tak się pojednały? - Przeciwko kilku myślom... co nienowe!

Człowiek siedzi, kombinuje, już prawie coś odkrył... A tu pipa... Właśnie ktoś już niemal to samo wypowiedział. Powiem to więc w języku ojczystym, podpierając się wypowiedzią światowca.

Islamski radykalizm niewiele różni się od żydowskiego, czy komunistycznego. Na pewno nie pod względem intensywności swoich działań terrorystycznych. Na to wskazują dane FBI z lat 1980 - 2005. Mieści się w 6% całości aktów terrorystycznych.

"Jeśli nie ma odpowiedniego wroga - trzeba go stworzyć samemu." To w sumie nic nowego. Metoda stosowana już przez carską ochranę, która też tego nie wymyśliła.

Jeśli jednak dodać do tego ujawnione ostatnio dane o pochodzeniu około 75% działających na Bliskim Wschodzie islamistów z "czterech krajów Europy" - to już daje do myślenia...

Jeśli jeszcze do tego uwzględnić iż daesh urósł w siłę i okrzepł podczas obalania Kadafiego - co było awanturą nakręconą przez US, ale żwawo realizowaną przez Francję i Anglię - to robi się jeszcze ciekawiej.

Mało tego, daesh swoje zasoby i zdobycze (ludzie, broń i finanse) przeniósł z upadłej już Libii do Syrii i Iraku - nie bez pomocy, i to nie tylko tureckiej.

Europa też ma swoich neokonserwatystów (Bilderberg) martwiących się: czym zastąpić zagrożenie komunistyczne, dotąd utrzymujące posłuch w stadzie. I ma wciąż sprawne struktury Gladio B osierocone upadkiem komunizmu. Skoro już nie ma poprzedniego, gotowe stworzyć wroga nowego.

I tak mamy oto kolejną ściemę na skalę 11 września 2001.

Cywilizacje może się i zderzają, ale nie dziś. Dziś są zderzane. Przez psychopatów i pożytecznych idiotów ich wspierających. Amerykanie o zderzeniu z cywilizacją islamu mogą mówić dopiero od upadku WTC.

Islamiści wylęgli się w "czterech państwach Europy". Dopiero potem migrowali na gody do Libii, Syrii i Iraku. Gody kierowane przez kadry przygotowane wcześniej w Camp Buca. Amerykanie też sami tego nie wymyślili.

"By way of deception".

I tylko nieliczni rozumieją że islamiści są narzędziem psycholi. Skierowanym przeciw masom własnych wyborców i obywateli. Mającym budzić w społeczeństwie strach i demony. Dziel i rządź.

Za to liczne tępaki z ONRu, aż nie mogą się doczekać na swoich ciapatych. Zgodnie z planem i działaniami służb: demony.

A tu bardzo bliskie znaczeniem treści dla anglojęzycznych:

http://www.veteranstoday.com/2016/04/05/isis-swarms/

KOMENTARZE

 • Aby zrozumiec modus operandi "elit" trzeba by byc psychopata.
  Nie raz moj krewny, czlowiek nieskomplikowany ale uczciwy, pyta mnie gdy rozmowa zejdzie na wydarzenia:"Stachu! Ale czemu oni tak robia?" Jak odpowiedziec na takie pytanie?Ja nie potrafie.
 • @
  cyt://A tu bardzo bliskie znaczeniem treści dla anglojęzycznych
  http://www.veteranstoday.com/2016/04/05/isis-swarms///

  Zamiast nawijać makaron, lepiej gdybyś napisał wprost. że jesteś za takim jak niżej przymierzem.

  Kevin James Baret autor tekstu, jest konwertytą muzułmańskim i założycielem MUJCA Przymierza Islamsko-Żydowsko-Chrześciańskiego
  Zarabia kierując Organizacjami Non Profit

  //Barrett (born February 1959) is a former university lecturer and Muslim convert. is a founding member of the Muslim-Jewish-Christian Alliance (MUJCA)//
 • @Arjanek 06:32:09
  No i co z tego przyjacielu, ze wiemy kto kreuje terror i wojny? Co Ty , co ja mamy zrobic?
 • @staszek kieliszek 07:39:47
  //Co Ty , co ja mamy zrobic?//

  Poszukiwać prawdy i... co nie jest bez znaczenia, dobrze się przy tym bawić:)
  Pozdrawiam
 • @Arjanek 08:27:40
  Tak.Masz racje, niewiele mozna zrobic.Pojsc do kosciola, pomodlic sie, zrobic dobry uczynek, napic sie kiepskiego alkoholu, przekopac ogrodek, pojsc do kur.Moze zona dzisiaj da?A moze nie da?To wszystko co mozna.Reszta w reku Boga.
 • ----kłamstwo niszczy duszę ----
  ---- sama prawda ........
 • @Arjanek 06:32:09
  Za czym ja jestem to insza inszość, natomiast moje wątpliwości co do wyciąganego wniosku - tenże rozwiał swoim wywiadem. Wnioski można wyciągać zarówno z wypowiedzi Putina, Stalina, czy samego diabła. Nie zapominając o tym KTO mówi.
 • @staszek kieliszek 03:54:37
  Nie każdy da radę tyle wypić. :)
 • @staszek kieliszek 08:54:28
  Zachowanie orientacji w kierunku i dystansie do prawdy, pozwala na przykład - zrozumieć działania takiego bilderbergowego wypierdka: http://www.wprost.pl/ar/341521/Palikot-chce-zlikwidowac-panstwo-polskie/ A to już nie jest "niewiele".
 • @ninanonimowa 10:15:11
  Dla duszę mających. Zombie nie zrozumie.
 • @nocny gryzoń 01:38:08
  Nie musi. Ale nie tylko mnie zaprowadziło.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031