Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
20 postów 156 komentarzy

w poszukiwaniu ciągu dalszego

bjes - Kiedy dobro zwycięży - to też będzie koniec świata.

Za podłość królów płacą ich narody.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku."

USrael nie upadnie z hukiem jeśli jednemu procentowi usraelczyków się to nie opłaci. A jeśli nikt nie będzie chciał dolarów Trumpa, to Kosher mafii odmówić się nie odważy. W gruncie rzeczy wydarzenia za oceanem mają podobne podłoże co nad Wisłą - walkę o koryto, tylko skala i aktorzy poważniejsi. Stąd i harmider większy.

Polskie sprawy współczesne zawdzięczamy elitom Jaruzelskiego i Kiszczaka, którzy skromnemu i dziś karygodnie niedocenianemu Andrzejowi Gduli powierzyli znalezienie "polskiej drogi upadku". I tenże ją znalazł i upadek przeprowadził, tak dla postkomuny fortunnie że do dziś spokojnie w cieniu spoczywa. A mizerii naszej dzisiejszej nie da się zrozumieć bez pogodzenia z oczywistą oczywistością, skrzętnie przed prostaczkami ukrywaną.

Douglas Valentine autor "The CIA as Organized Crime" rzecze:

"CIA wpływa na politykę w krajach obcych na wiele sposobów. Oficerowie CIA stale zasilają w pieniądze wszystkie partie polityczne, prawicowe i lewicowe, oraz ustanawiają agenturę dalekiego zasięgu w celu monitorowania i manipulacji wydarzeniami politycznymi. To standardowa procedura operacyjna.

Następną rzeczą, robioną przez CIA jest przejęcie kontroli nad lokalnymi służbami specjalnymi. Tak, jak zrobili to w Wietnamie i na Ukrainie. Jak już wyjaśniłem w innym miejscu, oferują szkolenia i wyspecjalizowany sprzęt dla ludzi w tajnych służbach; korumpują je i wykorzystują do własnych celów, jak kiedyś Savak w Iranie. Jest wysoce nielegalne przekupywanie urzędników obcych narodów. Nie podoba nam się gdy robi się to z nami, a to nie jest jeszcze to do czego był szkolony tak wpływowy dziś milioner jak Omidyar (choć jego prywatne siły bezpieczeństwa prawdopodobnie obsadzone są przez byłych funkcjonariuszy CIA i agentów FBI, którzy takich umiejętności nie mają).

CIA penetruje wszystkie partie polityczne i jak tylko polityk który jest już ich, znajdzie się na korzystnej pozycj, nieistotne czy jest z prawicy czy z lewicy, windują go na ministra obrony, lub ministra spraw wewnętrznych. Ci ministrowie są na liście płac CIA i wyznaczają na stanowiska wojskowych, policjantów, bezpieczniaków i urzędników, którzy wypełnią rozkazy CIA. CIA stara się umieścić swoich ludzi w całej strukturze administracyjnej i samorządowej. W Ameryce Południowej rekrutują młodszych oficerów przez "School of the Americas" i gdy przyjdzie pora na zamach stanu, mają wsparcie ludzi przygotowywanych przez długie lata, a nawet dziesięciolecia.

korporacje amerykańskie muszą CIA pomóc wynieść te wykreowane rządy do władzy. CIA penetruje służby wojskowe i bezpieczeństwa, a jednocześnie kształtuje swoją bazę władzy cywilnej poprzez wpływy kontrowersyjnych organizacji typu NGO. W ten sposób społeczeństwa są oszukiwane kiedy nie ma jednoznacznego społecznego poparcia: poprzez zawłaszczenie stanowisk i posiadanie odpowiednich ludzi w instytucjach państwowych i obywatelskich.

CIA rekrutuje ludzi na miejscu, kogoś takiego jak lider związkowy Lech Wałęsa w Polsce. Często ludzie prowadzący związki są na liście płac CIA; także ludzie prowadzący system edukacji, ktoś taki jak kaznodzieja Fethullah Gülen w Turcji. CIA może zatrudnić tych ludzi, ponieważ ma tak dużo pieniędzy. Rosjanie nie mogą konkurować, gdy miliarderzy jak Soros sypią milion tu i tam pięć milionów - pieniądze idące na budowę instytucji obywatelskich są wydawane ideologicznie, a nie bezinteresownie. Niezależnie czy ludzie działają z miłości, czy dla pieniędzy, lub przekonania o świetlanej przyszłości, CIA manipuluje procesem społecznym i politycznym. Urzędnicy CIA i ich agenci rekrutują ludzi i umieszczając ich na stanowiskach, mają podpisane umowy, które wyraźnie mówią: "w zamian za pracę dla nas w realizowaniu naszych interesów tu w Kijowie dostaniesz $ 100,000 na szwajcarskie konto bankowe, a twoje życie będzie usłane różami."

To nielegalne. To zdradzieckie. Nie można brać pieniędzy od obcego wywiadu i działać przeciwko własnej ojczyźnie, ale CIA to robi na Ukrainie już teraz, a także na całym świecie na masową skalę."

Pomyślał ktoś dlaczego wbrew Konstytucji wysłano wojsko na USraelską krucjatę? Pamiętacie jeszcze nierozliczony karton dolarów za Kiejkuty? A pamiętacie któremu z "patriotów" zginął milion na szwajcarskim koncie? Słyszeliście już o planowanym zakupie lotniczego złomu w cenie rakiet kosmicznych?

No to bawcie się dobrze, uzasadniając wyższość PiSu nad PO albo Nowoczesną, czy tam odwrotnie. Jedna cholera.

Jest źle, ale nie beznadziejnie. W mizerii naszej siła.

Muzułmanie ordą nie najeżdżają. Poza Niemcami czepiającymi się przez niezaspokojony sentyment, Jankesami traktującymi nas jako ostatnią cegłę w murze postawionym na Nowym Jedwabnym Szlaku i Brukselą dla której jesteśmy znaczkiem - kancerą, ale brakującą do kolekcji - nie jesteśmy potrzebni nikomu.

A już na pewno nie Putinowi. Ale żaden płatny zdrajca wam o tym nie powie, a pożyteczni idioci o tym nie wiedzą.

KOMENTARZE

 • Znacie serial z McGywerem, ze sznurówki robił wał przegubowy i radio,
  ale ja o uczciwości tzw. polityków, załóżmy że wariograf jest najbardziej wiarygodnym i obiektywnym urządzeniem sprawdzającym prawdomówność, w miarę trudno go oszukać, a gdyby tak go jeszcze zmodyfikować to jego działanie byłoby na 100 % wiarygodne, pomyślałem o sprzężeniu wariografu z np. kałachem, mówiący prawdę nie powinien się bać automatycznego naciśnięcia spustu podczas prawdziwych odpowiedzi, każde zawahanie, załóżmy że już drugie, automatycznie zwalniałoby uderzenie w spłonkę, może warto wdrożyć ten projekt, dużo prawdy wyszłoby na jaw i ogólne koszta małe.
 • O „wyższości PiSu nad PO
  .
  albo Nowoczesną, “

  Autor zwraca uwagę na zjawisko, które także mnie niepokoi, a to skaczą sobie do oczu zwolennicy tej czy inne grupki tego PO.PiSu demokracji, któremu wtórują PSL, SP, SLD i zjawiska fantomy etapu jak Palikokoty, Kukizki czy w końcu Nowocześci Petru. Najbardziej zadziwiająca jest, że znajdują ci stronnicy różnice pomiędzy tymi elementami monolitu, jaki jest partia jedności PO.PiS. Bierze się to być może z niezrozumienia pojęcia partii i jej roli

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  ale jakim prawa ta mizerna z ogłupiała mniejszość rości sobie prawo, aby wypowiadać się za większość Polaków ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  Tzw. politycy, p-osły, se-na-tory są jedynie błaznami na scenie parlamentarnej i medialnej.

  „CIA wpływa na politykę w krajach obcych na wiele sposobów.”

  Jakież proste wyjaśnienie wielu karier tzw. politycznych, tych z NSZZ i innych

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  „Następną rzeczą, robioną przez CIA jest przejęcie kontroli nad lokalnymi służbami specjalnymi.” To należy do podstawowej działalności tych służb na świecie, po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski było nie inaczej, reżym tzw. „komunistyczny” nie różnił się aż tak bardzo od obecnego reżymu „demokratycznego”. Należy przy tym przypomnieć, że reżym „demokratyczny” USA, Włochy, Izrael czy gdziekolwiek buduje swą strukturę w oparciu o kręgi przestępcze, spójrzmy do tekstu

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/putin-w-siedzibie-onz-polityka-swiatowa-jest-zdomi,0,2079306,184792242,czytaj.html

  Kogoż jeszcze dziwi, że trzon „demokratycznego państwa prawa” tworzy PPZ ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ
 • Rosjanie nie mogą konkurować..
  Najnowszą klęskę CIA poniosła ze swoim programem 500 milionów dolarów na szkolenie w USA i wyposażenie tzw "umiarkowanej" opozycji syryjskiej- czyli różnej maści bojówek przeciwko władzy prezydenta Baszszara al-Asada: Wolna Armia Syrii, Al-Qaida (al-Nusra-Front), Isis itd.
 • @tytuł
  Natomiast wielkość władców powoduje, że i narodowi czasem skapnąć co nieco łask i apanaży może... - /to tak gwoli zamknięcia ust antymonarchistom/.

  Być może, gdyby Ewa przeczytała FZ "Orwella", dialog między nimi przebiegałby tak:

  - Efo, daj mi garnitur - rzekł Adam.
  - Oj, nie dla Ciebie, Adaśku, owoc zakazany... zostawmy go świniom.

  Może wtedy, gdyby Adaś wziął sobie jej słowa do serca, a nie nalegał na ciasne, ale eleganckie wdzianko, dzieje grzechu potoczyłyby się inaczej?
 • autor
  Ja bym w pierwszej kolejności zmienił sobie to motto ,,Kiedy dobro zwycięży -to też będzie raj na ziemi",ale to tak mimochodem.
  Co do wykreowania ,,Solidarności"przez służby CIA,i tych wszystkich sprzedawczyków pookrągłostołowym układzie nie ulega wątpliwości.O tym,ze Polskie służby po tych przemianach przeszły pod zarządzanie amerykańskich też jest od dawna wiadomo.Nie ulega wątpliwości ,że przy tej tkz.współpracy istnieje zasada nie wystawiania kwitów.Teraz trudno będzie komukolwiek z obozu tej,czy poprzedniej władzy coś udokumentować.Jedynym takim wskaznikiem tego będzie przedstawicielstwo w szeregach władzy jak w biznesie.Chociaż zdarzają się przypadki osobistych sukcesów które i tak są zawsze obarczone ryzykiem w przypadku niepodporządkowania się .
  W pewnym stopniu dzisiaj coraz bardziej uwidocznia się zło które wyrządza pieniądz ten szatański produkt, pomysł podpisania cyrografu z możnymi tego świata by zniewolić innych.Ponoć Polska stoi na przeszkodzie,ponoć u nas w kraju mamy najwięcej egzorcystów na świecie.Dzisiaj się nas straszy np.Balcerowicz wystawiając ten kwit długu który ma nas wszystkich unicestwić,zniewolić.
  Rzeczywiście znalezliśmy się na niebezpiecznym rozdrożu,kiedy Polskie władze rozpoczęły pewne rozmowy których celem było stworzeniem tego Jedwabnego Szlaku od razu i to z pośpiechem było przeniesienie jednostek USA na nasz teren,by mieć wszystko pod kontrolą.Bo nie wierze na agresję ze strony Putina,ich było tylko stać być może na przyczynienie się tego wypadku pod Smoleńskiem,no może jeszcze na przykręcenie kurka z gazem.
  Na razie mamy w kraju walkę o sejm,organ państwowy taki sam organ rabunkowy jak inne instytucje w kraju.Tylko pytanie pod jaką kontrolą?
 • @dalmichal 16:54:27
  Tylko pytanie pod jaką kontrolą?
  Pod tą samą, ale nie totalną. Szopka pod tytułem "drogi Radku, drogi Bronku" daje nadzieję.
  Wszystkich nie da się kupić, inwigilować, zlikwidować. Jednostki owszem.
  Nie całe służby są sprzedajne (nie wszyscy), ale ich kluczowe dla kontroli całości osoby. Mniejsze koszta inwestycji.
  W każdym razie oglądając "Służby specjalne" Vegi z powyżej opisanym kluczem, więcej aluzji staje się czytelnych.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930