Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
20 postów 156 komentarzy

w poszukiwaniu ciągu dalszego

bjes - Kiedy dobro zwycięży - to też będzie koniec świata.

Priorytety głupcze!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!"

Darwinizm rozwinięty do darwinizmu społecznego i dalej w ewolucjonizm, nie jest jedynym punktem widzenia na bieg wydarzeń na Ziemi, ale "oficjalnie nieobecny" dominuje i w nauce niemal obowiązuje.

Kiedy zamieszanie doprowadza do dezorientacji, a dezinformacja skutkuje ogłupieniem - właściwym jest odzyskać orientację dzięki priorytetom i podstawowym kryteriom (narzędziom). Trzymajmy się więc darwinizmu i z jego punktu widzenia oceńmy wydarzenia.

Podstawą darwinizmu jest założenie iż życiem rządzi "dobór naturalny" (selekcja naturalna) i że jest to właściwe. Czy zalew Europy przez migrację obcych grup społecznych jest zjawiskiem naturalnym (więc właściwym), czy też jest to zjawisko wymuszone przez chciwość psychopatów i kontrolowane przez "filantropów" mających się za uprawnionych do decyzji o losie mas ludzkich (a więc jest to manipulacja i ingerencja w prawa natury)?

"Walka o byt i przestrzeń życiową" (bo przecież nie o sam "socjal" chodzi) między rodzimym społeczeństwem (Szwecji, Francji, Niemiec, a wkrótce oby nie Polski), a napływającym społeczeństwem obcym kulturowo i etnicznie, bez szans na asymilację - jest zjawiskiem naturalnym (samoistnym), czy wymuszonym? A jeśli wymuszonym - to przez czynnik naturalny (kataklizm,klęska), czy nienaturalny (celowe działanie człowieka nie liczącego się ofiarami i cierpieniem, a jedynie z uzyskaną korzyścią).

Czy aktualny zalew Europy emigrantami ma cechy "kulturowej dyfuzji" (jak było to wcześniej), czy jest raczej nienaturalną kulturową inwazją (Hidżrą)?

Europa stała się stabilna społecznie dzięki naturalnie występującemu przez pokolenia "doborowi stabilizującemu". Który utrwala cechy zbliżone do "średnich", zaś eliminuje cechy ekstremalne. Czy jej zalewanie przez emigrantów nastawionych zdobywczo (Hidżra) nosi znamiona nienaturalnego ("hodowlanego") "doboru różnicującego"? Który eliminuje cechy uśrednione i preferuje cechy skrajne choć niekoniecznie stabilne w następnych pokoleniach?

Narastanie w Europie nacjonalizmu (Polska, Węgry, Francja, Austria, Niemcy) jest reakcją na agresję w "nisze ekologiczne" (stan posiadania) narodowości - jest więc przejawem asertywności wobec agresji, naturalnym jej skutkiem i obroną swojej niszy (stanu posiadania). Czy negowanie (dyskredytowanie) prawa do obrony każdego organizmu (także społecznego) - jest właściwe, czy też jest przejawem manipulacji (dezinformacji) i naruszeniem praw natury? Co nie dotyczy politycznych manipulacji w rodzaju Kosowa i Ukrainy - w których nacjonalizm jest tworem sztucznie rozbudzonym i podsycanym. Już zauważalnie sami Ukraińcy zaczynają mieć go dość. Co potwierdza nietrwałość hodowlanego "doboru różnicującego" nacjonalistów.

"Przetrwanie lepiej przystosowanych" (czyli tak naprawdę eliminacja nieprzystosowanych) opisują podręczniki historii. Że kiepskie, to i nie wszystko opisują. Jesteśmy jako Polacy wynikiem wielopokoleniowej selekcji, a jednocześnie dowodem żywotności swego rodu. Nie mamy swoich Wed, nie mamy swojej Awesty, ale mamy swoje DNA.

"Największym sukcesem diabła jest wmówienie ludziom że go nie ma."

Wszyscy wiedzą o zagrażających Europie "hordach ze wschodu" (Turanu). Tylko nieliczni uświadamiają sobie że Europę od zawsze zalewają też watahy z północy. Nordyków, potem wikingów i w końcu Szwedów. W epoce brązu nie było ani żadnych Niemców, ani germanów. Byli celtowie i prasłowianie, a na południu ludy śródziemnomorskie. "Niemieckość" młodsza jest wiekiem od "amerykańskości", a obie są emigranckimi zlepkami przypominającymi etniczną postać "potwora Frankensteina". Stąd też ich prowiniencja do emigrantów, ekspansji w zajętą już cudzą przestrzeń życiową i grabieży, także kulturowej supremacji. Ale o tym się nie mówi.

Około 1250 roku przed naszą erą (a więc w epoce brązu) nad rzeką Dołężą (Tollense w Meklemburgi) doszło do bitwy kilkutysięcznych armii o której wzmianki brak gdziekolwiek w źródłach historycznych. Jednak analiza DNA nie pozostawia wątpliwości iż zginęli nordycy i prasłowianie. Ale o tym się nie mówi.

Słowianie za Odrą byli i jest to fakt. Rzymianie wszystkich barbarzyńców mieszkających za Menem i aż po Wisłę nazywali germanami, niezależnie czy byli oni pochodzenia celtyckiego, nordyckiego czy słowiańskiego. Także faktem jest że nie byli oni Niemcami, gdyż do 1806 roku była to najpierw Frankia, a następnie Cesarstwo Rzymskie. Koniecznie i obowiązkowo w podręcznikach Cesarstwo Rzymskie z dopiskiem "narodu niemieckiego", chociaż go tam nie było aż do 1871 roku. Byli germanie co poświadczają dokumenty w brzmieniu "Sacrum Romanum Imperium Nationis Germanicae". Ale o tym się nie mówi.

W 1147 roku obodrzycki (więc zachodniosłowiański) książe Niklot pokonał krucjatę połabską i obronił swe ziemie i lud nie tylko przed chrystianizacją, ale i wynarodowieniem. Jego następcy mu nie dorównali. Nie przeszli selekcji i dziś ich potomkowie są Niemcami o słowiańskim DNA. Ta sama krucjata połabska podbiła katolickie Księstwo Kopanickie (Brandenburgia z dzisiejszym Berlinem), będące lennem Bolesława Kędzierzawego i podległe biskupstwu w Gnieźnie. Potomkowie Sprewian są dziś Niemcami o słowiańskim DNA. Katolickiego Szczecina krzyżowcom zdobyć się nie udało. Ale o tym się nie mówi.

W 1871 część państewek rozbitego przez Napoleona Cesarstwa Rzymskiego wchłonęły Prusy Hohenzollernów (wywodzących się jeszcze z Frankii), a część weszła do Austrii Habsburgów (sięgających rodem czasów rzymskich), lub Szwajcarii i Niderlandów. Pomijając wykorzystane przy tym okoliczności, I rozbioru Polski dokonali w 1772 roku Friedrich II von Hohenzollern, Zofia Fryderyka Augusta von Anhalt-Zerbst i Maria Teresa Habsburg. W tajny artykuł aktu III rozbioru Polski wpisano:

"Gdy przez obydwa dwory cesarskie, jak również przez Jego Królewską Mość Króla Pruskiego, uznana została konieczność uchylenia wszystkiego, co może nasuwać wspomnienie istnienia Królestwa Polskiego, skoro uskutecznione zostało unicestwienie tego ciała politycznego, przeto wysokie strony, zawierające umowę, postanowiły i zobowiązują się odnośnie do trzech dworów, nie zamieszczać w tytule miana i nazwy łącznej Królestwa Polskiego, która zostanie odtąd na zawsze skasowana."

Prawie się udało. Tak jak i później Hitlerowi prawie się udało. Nieustający ciąg "Walki o byt i przestrzeń życiową" pisany rękoma jednostek przekonanych o swej wyższości nad ludzkim planktonem - prawie uczynił że - o ile cokolwiek miałbym do napisania, to ani te słowa, ani w tym języku.

Dlaczego jednak doszło do napisania tych słów w tym języku? Co doprowadziło do takiej, a nie innej "selekcji naturalnej"?

Piotr Kropotkin w 1902 dołożył do darwinizmu spostrzeżenie iż toczy się nie tylko rywalizacja, ale i współpraca. Dzieje się tak zarówno w podboju nowych, jak też w obronie i użytkowaniu istniejących "nisz ekologicznych" (społecznych).

"Gatunki zwierzęce, w których walka pojedynczych osobników została zredukowana do najwęższych granic i w których praktyka wzajemnej pomocy osiągnęła najwyższy rozwój, są zawsze najliczniejsze, najlepiej prosperujące i najbardziej otwarte na przyszły rozwój. Wzajemna obrona istniejąca w takim przypadku, możliwość przeżycia do wieku starczego i gromadzenia doświadczeń, wyższy poziom intelektualny i dalszy wzrost umiejętności socjalnych zapewniają utrzymanie gatunku, jego rozszerzenie i następującą postępową ewolucją."

W kontekście aktualnych wydarzeń w Europie zalewanej przez grupę kulturowo obcą i (z europejskiego punktu widzenia) nie stojącą na wyższym poziomie rozwoju - co oznacza spostrzeżenie Kropotkina? Nic nowego. "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Współpraca dalej zaprowadzi niż rywalizacja.

Chyba że to: "nie mój pies, nie moje pchły" - wtedy "dziel, rządź i poniżaj", ale nie łżyj że jesteś Polakiem, czy Europejczykiem. Gdybyś nim był, przyszłość tej ziemi i pokoleń na niej wzrastających - miałaby dla ciebie znaczenie. Polskie.

Byli nordycy i nie ma nordyków. Byli wandalowie i nie ma wandalów. Byli goci i nie ma już gotów. Byli hunowie i nie ma hunów. Byli chazarowie i nie ma chazarów. Były ordy tatarskie i już ich nie ma. Byli bolszewicy i nie będzie bolszewików, kiedy i ci antykulturowi też wyzdychają. A ciągłość kulturowa tej nadwiślańskiej ziemi trwa i trwać będzie. Kolejny raz się odbuduje zniszczone, rozkradzione, uszczuplone. "Za dzień, za dwa, za noc, za trzy, choć nie dziś."

Kim jednak ty jesteś by ziemię z prochami ojców i matek, przyszłość naszych potomków - wydawać w obce ręce i sprowadzać na nie obce zagrożenie? Polakiem - skoro porzuciłeś to co polskie? Czy niepolakiem? Tak, to do konkretnych osób skierowane. Ciekawe czy nożyce odezwą się same?

"Przed-osobliwi ludzie już nie mogą niczego wiarygodnie pojąć, zrozumieć, czy przewidzieć", ale wciąż uważają że wiedzą lepiej.

Przełomy w stosunkach społecznych ("osobliwości") jakimi są rewolucje, nie zdarzają się samoistnie. Oprócz podżegaczy i dezinformacji (propagandy) niezbędny jest zradykalizowany tłum, który da się popchnąć do obalenia istniejącego porządku. Podżegacze i "filantropi" zupełnie nie przejmują się że osiągną swoje cele kosztem ofiar zarówno tego tłumu, jak i istniejącego porządku.

Rewolucję Francuską spowodowały nie tylko wyzysk i nędza, ale i zalew Paryża przez żebraków i bezdomnych. Przybyłych nie tylko z całej Francji, ale też Niderlandów, Niemiec i Włoch. Tak sami z siebie, całkiem przypadkiem zeszli się w Paryżu. Rewolucję bolszewicką spowodowały nie tylko głód i nędza, ale też i najazd bolszewików z niemieckim złotem na propagandę i opłacenie pułku strzelców łotewskich. Dzisiaj mamy nie tyle głód i nędzę, co bezrobocie. Ten drobiazg rekompensuje nadmiar dezinformacji i ogłupienia. Nie wspominając propagandowej perfekcji socjotechniki. Dziś znowu tak sami z siebie i całkiem przypadkiem, emigranci żądni socjalu zalewają Europę.

Czy świadczy o ucywilizowaniu nordyków dyskryminacja polskiej mniejszości w Niemczech, nagłośniona ostatnio przez mecenasa Hamburę? Czy świadczy o nim odbieranie rodzicom polskich dzieci przez Jugendamt, by oddać je niemieckim rodzinom, którym dopłacają 1000 euro miesięcznie? Czy o ucywilizowaniu nordyków świadczy wydane przez Europejski Trybunał Praw Człowieka w Hadze pozwolenie na odłączenie od podtrzymującej życie aparatury 11 miesięcznego Charlie Garda, co odbiera rodzicom szansę przeniesienia go na leczenie za Atlantyk i jest niczym innym jak eutanazją?

Kto wpycha do naszego domu obcych kulturowo i agresywnych przybyszów? Skąd pewność że to o humanitaryzm mu chodzi, skoro przyczynił się wcześniej do wypędzenia ich z własnych domów? Z czego miałby wynikać nasz obowiązek ich przyjęcia, prócz ich widzimisię?

Altruizm jest dobry, empatia jest dobra. Ale nie wtedy kiedy psychopaci ich pozbawieni, wykorzystują je w celu osiągnięcia korzyści naszym kosztem. Asertywność jest wtedy niezbędna by przetrwać z jak najmniejszym uszczerbkiem. Alternatywą jest zgoda na unicestwienie. Jest nią też pozbycie się psychopatów, ale na to nam nasza empatia nie pozwala. Empatia i ignoranci.

Bo ignorantów pozbyć się nie sposób, zwłaszcza tych utytułowanych i z piedestału.

Niech się wstydzi ten kto żydzi.

KOMENTARZE

 • 5*
  Autorowi notka bardzo się udała. Czasami nie ma wyboru i trzeba tak walnąć aby się iskry posypały.... Jednak w omawianym przypadku efekt fizycznego "oświecenia" jest nieosiągalny , bo w gumowych głowach znajdują gumowe narządy do myślenia i wszystko się od takich głów odbija.
 • @AgnieszkaS 03:03:02
  Czy w gumowych i dlaczego nie bejsbolami ?
  Taki skrót myślowy, ten powyżej.
  Czy Polska ma ... nie to nie pytanie do tych co nami rządzą , będą rządzić Słowianie Polacy to wtedy głośno i donośnie należy doprowadzić do Polskiej Polityki Informacyjnej, gdzie Nasz głos będzie bardziej słyszalny od żydowskiego !!!
  Notka prima sort, tłumaczyć na języki i niech MSZ wysyła / marzenie / do mediów na całym świecie !

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930